Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Szeretettel köszöntöm Önt a Debreceni Egyetem Gyógyszer- és Élelmiszerfejlesztési Koordinációs Központ honlapján.

A honlap a Debreceni Egyetemen folyó klinikai farmakológiai tevékenység átláthatóságát hivatott könnyíteni, elősegítve a szabályzatok és folyamatok pontos megismerését.  Célunk, hogy a Megbízók irányába áttekinthető és világos képet nyújtsunk a szerződéskötéssel kapcsolatos teendőkről, másrészt segíteni és egyértelműsíteni szeretnénk az  Egyetem polgárainak feladatait,  lehetőségeit.

Bízom benne, hogy Központunk működésével és a honlap üzemeltetésével hatékony segítséget tudunk nyújtani valamennyi partnerünk számára, mely a klinikai  farmakológiai vizsgálatok  további bővülését eredményezheti a Debreceni Egyetemen.

Prof. Dr. Páll Dénes igazgató